Den
otevřených
dveří


Ahoj, vítáme tě na virtuálním dnu otevřených dveří Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice.

Nasedat, startujeme ... :-)

Kontaktní Den otevřených dveří


Pokud bys nás chtěl vidět naživo, přijď se podívat na kontaktní den otevřených dveří Fakulty elektrotechniky a informatiky, rádi tě uvidíme :-).
Akce se uskuteční v pátek 24.1.2025 od 10:00 v budově fakulty na nám. Čs. legií 565.

Představení fakulty


Připravili jsme pro tebe prezentaci, ve kterém ti představíme fakultu a studijní programy, které ke studiu nabízíme.

Prezentace

Naše studijní programy


Prohlédni si naši nabídku studijních programů. Pokud si chceš prohlédnout detailní skladbu předmětů jednotlivých studijních programů, navštiv naši stránku studuj.upce.cz.

Virtuální prohlídka fakulty


Chceš vidět, jak to na naší fakultě vypadá? Není problém. Máme vytvořenou virtuální prohlídku fakulty, kterou si můžeš spustit.

Průlet fakultou


Máme pro tebe připravené video, ve kterém ti ukážeme fakultu z blízka.

Videospoty z laboratoří


Koukni se do našich laboratoří. Uvidíš zařízení a přístroje, které budeš používat.

Důležité termíny


Pohlídej si termín pro podání přihlášky, byla by škoda ho propásnout.

Bakalářské studium

15.5.2024

Magisterské studium

30.6.2024

Termín přijímacího řízení do bakalářského studia je 18.6.2024 a do magisterského studia je 7.8.2024. V rámci přijímacího řízení do bakalářských studijních programů tě bude čekat zkouška ověřující všeobecné předpoklady ke studiu na vysoké škole. Chceš se seznámit s tím, jak taková zkouška vypadá? Stáhni si vzorové zadání.

Nejjednodušší formou podání přihlášky na naši fakultu je elektronická přihláška, kterou najdeš na stránce http://studuj.upce.cz.

V případě zájmu a kapacitních možností bude vypsáno druhé kolo příjímacího řízení do studijních programů.

Ke stažení


Cheš se seznámit s našimi studijními programy? Stáhni si jejich rychlý přehled, nebo si o rychlý přehled řekni na některé naší kontaktní akci. Máme ho pro tebe připravený vytištěný. Detailní popis programů najdeš na http://studuj.upce.cz.

FAQ


Často kladené dotazy

Chceš se na něco zeptat? Koukni se, jestli už pro tebe nemáme připravenou odpověď. Pokud ne, dej nám vědět na fei@upce.cz, určitě ti odpovíme.

Prohlédnout FAQ

Fotografie fakulty


Chceš vidět, jak to na naší fakultě vypadá? Podívej se na fotografie z naší fakulty.

Naši absolventi


Naší nejlepší vizitkou jsou reference našich absolventů. Přečti si, co o nás řekli.

Na programování sice člověk nepotřebuje vysokou školu, ale díky ní se daleko rychleji seznámí s již vymyšlenými koncepty a získá širší všeobecné povědomí. V průběhu mého studia jsem získal řadu zážitků, kamarádů, vyrazil na Erasmus, zlepšil si jazykové schopnosti a v neposlední řadě i technické a odborné znalosti v oblasti IT, které denně využívám v pracovním životě.

To hlavní, co si z univerzitních studií odnesete, není pouze znalost Maxwellových rovnic, nebo jak počítat integrál. Důležitější je vědět, jak získávat kontakty, jak prezentovat před publikem, schopnost dohledat důležité informace nebo se umět připravit na významnou zkoušku. To vše mi Univerzita Pardubice dala, bez toho bych se v mém zaměstnání neobešel.

Studium na FEI mi dalo spoustu skvělých zážitků a důležité základy pro mojí kariéru. I díky tomu dnes vytvářím mobilní aplikace, které používají miliony uživatelů po celém světě a z "diplomky" se stala největší česká hlasová asistentka pro Android (www.antelli.io).

Univerzita mi dala hlavně angličtinu, kterou potřebuji skoro každý den. Dobře mluvit jsem se naučil v Norsku na Erasmu, za což budu napořád vděčný. Dále jsem si našel skvělý okruh lidí a kontakty, se kterýma spolupracuji dodnes. A v neposlední řadě ve mně univerzita určitě probudila chuť tvořit a učit se nové věci.

Kontakt


Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej nás kontaktovat.

+420 466 036 652
nám. Čs. legií 565, 530 02 Pardubice